Šiandien visame pasaulyje susiduriame su tuo, kad tenka analizuoti kone kiekvieno produkto etiketę ir priimti aibę, su sveikata susijusių, sprendimų. Aš tikiu, kad maistas yra mūsų vaistas, todėl įkūriau Macadamia Nut Farm, kuri siūlo rinkai natūralios sudėties makadamijos riešutus ir iš jų pagamintus produktus.

Agnis Magelinskas
Macadamia Nut Farm įkūrėjas

Mūsų vizija - žmonės ir gamta

Kuriame naujausius, dar pasaulio neatrastus produktus. Daugybė jų dar tik laukia būti pristatyti rinkai. Sieksime plėsti augalinių produktų asortimentą ir taip prisidėsime prie klimato kaitos mažinimo.

Kaip atsirado Macadamia Nut Farm?

Aš visada domėjausi dietologija, kadanagi mane, kaip ir daugelį žmonių, kankino padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Norėdamas išvengti cheminių vaistų, nusprendžiau ieškoti natūralių būdų šiai problemai spręsti.

Nesotieji riebalai skatina gerojo cholesterolio išsiskyrimą ir padeda užkirsti kelią blogo cholesterolio atsiradimui. Atradau, kad makadamija yra vienas tų riešutų, kuriame gausu nesočiųjų riebalų. Taip viskas ir prasidėjo.

  • PREMIUM KOKYBĖ

  • BE GMO

  • TINKA VEGANAMS

  • BE GLIUTENO

TOP produktai

Mūsų misija - prieinamumas

Siekiame, kad makadamijos riešutai ir jų produktai taptų prieinami kiekvienam, todėl patys juos auginame savo turimose plantacijose ir siūlome konkurencingą kainą.

1 3